Unfortunately, this product's description is not available in your language. Instead it will be shown in: Polish.

8 dni - Sanatorium Białoruś - ALFA RADON (Grodno – Dzięcioł) - Wiza

Book

Description

Obiekt Sanatoryjny Alfa Radon położony jest w rejonie Okhonovo i oferuje centrum spa oraz odnowy biologicznej, a także kryty basen. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz telewizor z płaskim ekranem. W pokojach znajduje się łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków, kapciami, szlafrokami i suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest także restauracja.

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form rekreacji na świeżym powietrzu, w tym turystyki pieszej, jazdy na nartach i wędkowania. Goście mogą zagrać w tenisa stołowego, zażyć ruchu w siłowni lub zrelaksować się w saunie.

Wiza (dokumenty niezbędne do uzyskania wizy):

 1. paszport ważny min. 180 dni od zakończenia wycieczki i posiadający min. 2 wolne strony
 2. 1 kolorowe, ostre, aktualne (nie starsze niż 6 miesięcy), pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, zdjęcie formatu paszportowego (rozmiar 3,5 x 4,5 cm)
 3. wniosek wizowy wypełniony komputerowo, wydrukowany dwustronnie i własnoręcznie podpisany (podpis powinien być identyczny jak w paszporcie) - Wysyłamy mailowo po dokonaniu rezerwacji !

W/w. dokumenty należy dostarczyć (osobiście bądź listem poleconym lub Kurierem) do biura na min. 14 dni przed wyjazdem.

Price includes

 • Zakwaterowanie w wybranym pokoju
 • Wyżywienie: 4 x dziennie
 • Zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń)
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Wiza Białoruska
 • Opłata uzdrowiskowa

Price does not include

 • Transportu: możliwy dojazd własny lub dojazd do Grodna autobusem rejsowym - proponujemy firmę Sindbad - www.sindbad.pl

Requirements

 • Ważny Paszport